Član Predsjedništva SDA Admir Mulaosmanović pozvao je na Twitter profilu Osmorku da formira vlast bez SDA-a i HDZ-a BiH.
"HDZ ima 15, a SDA 26 poslanika u Parlamentu FBiH. Svi ostali imaju 57. Eto većine. Neka SDP i DF okupe koaliciju, Lendo i Stojanović će siguran sam dati potpis. Na ovaj način ima Trojke i mimo HDZ. I?", napisao je Mulaosmanović.