U OKVIRU 17. KOLA WWIN PREMIJER LIGE BIH

Željezničar spreman za GOŠK: Pobjedom do savršenog završetka polusezone

Hiroš, Boljević i Derviši FK Željezničar
Foto © FK Željezničar

Fudbaleri Željezničara dočekuju GOŠK u okviru 17. kola Wwin Premijer lige BiH, a utakmicu su najavili igrači Amer Hiroš i Aleksandar Boljević, te pomoćni trener Admir Derviši.

Tim iz Grbavice želi završiti polusezonu na visokom nivou i zadržati se u vrhu tabele.

“Utakmica protiv GOŠK-a je prava prilika da pokažemo kako je poraz u Doboju bio samo loš dan. Naporno smo radili na treninzima kako bismo ispravili greške iz prethodnog meča. Cilj nam je završiti polusezonu pobjedom i osvojiti 35 bodova, što bi bio odličan rezultat. Raditi s ovim igračima i stručnim štabom je pravo zadovoljstvo”, istakao je Amer Hiroš.

Aleksandar Boljević smatra da su dosadašnji rezultati veliki uspjeh za ekipu: “Gledajući gdje smo bili prošle sezone, možemo biti ponosni na ono što smo postigli. Pobjedom protiv GOŠK-a krunisali bismo naš trud i osigurali miran odmor prije nastavka sezone. Ovo nije bilo lako postići, ali timski rad i podrška stručnog štaba donijeli su rezultat.”

Admir Derviši naglasio je da je fokus ekipe potpuno na ovom meču: “Nakon utakmice protiv Sloge odmah smo se posvetili pripremi za GOŠK. Igrači su motivisani i spremni od prve minute pokazati želju za pobjedom. Dobra vijest je povratak Al Jabera i Boljevića, što nam daje dodatnu snagu. Pozivamo navijače da dođu u što većem broju i budu naš dvanaesti igrač, jer njihova podrška nam uvijek daje dodatni motiv.”

Utakmica se igra sutra u 18:00 sati, a tim iz Grbavice želi završiti polusezonu pobjednički, uz slavlje s navijačima.


Znate više o temi ili prijavi grešku