Uoči večerašnje utakmice polufinala Kupa Bosne i Hercegovine između Veleža i Željezničara na stadionu Rođeni u Vrapčićima osvanula je parola Manijaka na kavezu u kojem su trebali biti smješteni.
Manijaci su poslali jasnu poruku organizatoru utakmice, ali i Nogometnom savezu Bosne i Hercegovine.
"Navijači nisu životinje!", poruka je Manijaka koji su odbili doći na utakmicu jer smatraju da ovakav kavez ne priliči nijednom ljudskom biću.