GLAS NARODA

BH Telecom će prodati Francuzima, sarajevski aerodrom ide na koncesiju od 50 godina

IMG 20230804 163004 439

U BH. politici ima profesionalaca, ali ima i onih koji nisu dorasli tom zadatku kada je stručnost u pitanju.

Istupi BH. političara nisu rijetkost, no činjenica je da izazivaju višestruku štetu po sliku Bosne i Hercegovine u svijetu, a najviše po nas same.

Čije interese naši političari zastupaju?

Jaki lobiji utiču na naše nedorasle političare da prodaju ili predaju, određene resurse i kompanije i onda više nećemo imati ništa pa će stranci moći sa nama raditi šta žele.

Dok ovi predaju resurse ovi drugi prave ratnohuškačke grafite: Kad se vojska na Kosovo vrati, a Hrvati i dalje slave zločinačku HZ HB.

Šta sve kruži po kuloarima a ovo vam neće Trojka saopštiti, a neće ni većina medija ,koji su pod njihovom kontrolom,a to je kako nezvanično saznajemo, stranci zahtjevaju od Nikšića da našu imovinu pljačka na “demokratski” način.

Naravno, veze ovo nema sa demokratijom, u pitanju je agresija i otimačina kako mediji prenose.

Sami stranci su nametnuli Nikšića za premijera suspenzijom Ustava FBiH na jedan dan.

I sada je on dužan Francuzima isporučiti BH Telecom u roku od godinu i po dana.

Kako saznajemo, a prenosi se i na pojedinim društvenim mrežama, prodaja će se obaviti po mizernoj cijeni, a većina radnika će biti ostavljeni bez posla.

Osim BH Telecoma, strancima će biti predan aerodrom Sarajevo na koncesiju od 50 godina.

Nakon njega isporučit će i aerodrom u Tuzli.

Hoćemo li ovo dozvoliti?!


Znate više o temi ili prijavi grešku