Kylie Jenner se našla u neugodnoj situaciji na dodjeli Zlatnih globusa kada je Demi Moore potpuno izignorisala.
Kylie je stigla na dodjelu nagrada u pratnji svog dečka Timotheea Chalameta i pridružila mu se za stolom s njegovim kolegama. Iako se Kylie bez problema družila s filmskim zvijezdama Elle Fanning i Monicom Barbaro, situacija s Demi Moore je bila mnogo drugačija.
Demi je te večeri slavila veliki uspjeh osvojivši Zlatni globus za najbolju glumicu u filmu "The Substance". Nakon pobjede ona je prišla stolu za kojim je sjedila Kylie, ali je potpuno izignorisala.
Na snimku, Demi oduševljeno razgovara s Elle o svojoj pobjedi, dok Kylie pokušava učestvovati u razgovoru. Okrenuvši se na stolici Kylie je čestitala Demi, a ona je odgovorila kratko: "Hvala".
Situacija je postala neugodnija kada je Demi preskočila Kylie i obratila se samo Timotheeu čestitajući mu na njegovim projektima.
Glamur večeri
Najbolje od crvenog tepiha: Ove slavne dame obilježile su dodjelu Zlatnih globusa
Ovaj neugodan trenutak ubrzo se proširio kroz niz snimaka na TikToku, a mnogi pratitelji su u komentarima napisali: "Zbog toga što su ignorisali Kylie želim gledati dodjelu Zlatnih globusa", "Da li je ovo bilo javno odbijanje Kylie", "Svi se trude izbjegavati razgovor s Kylie, baš mi je neugodno zbog nje".