Zastupnik DF-a u Predstavničkom domu FBiH Dennis Gratz oglasio se na Twitteru povodom sastanka lidera Trojke sa američkim ambasadorom.
"Čuo sam da je u toku neki navodni sastanak u rezidenciji americkog ambasadora u BiH, a u vezi sa formiranjem vlasti u entitetu FBiH.
Pozvani su odabrani. Nama ovdje u Parlamentu FBiH dali pauzu", naveo je na Twitteru.