Ministar za izbjeglice i raseljena lica Federacije BiH, Nerin Dizdar i predsjednik Kluba Bošnjaka u Skupštini HNK, Ismet Lulić, danas su posjetili naselje Đeče u Bileći. Ovom prilikom, Dizdar i Lulić su obišli povratnike i razgovarali o njihovom trenutnom stanju i potrebama. “Ovi susreti su od velikog značaja za bolje razumijevanje izazova s kojima se naši povratnici suočavaju i za pronalaženje načina kako im možemo pružiti potrebnu podršku” – objavio je ministar Dizdar.