RAZGOVARALI O KULTURI U RS

Dodik se sastao sa Nikolom Pejakovićem, banjalučkim glumcem i bivšim heroinskim ovisnikom

Dodik pejakovic
Foto © Twitter/Milorad Dodik

Milorad Dodik, predsjednik RS-a, sastao se danas sa glumcem Nikolom Pejakovićem Koljom, a razgovarali su o stanju u kulturi u ovom bh. entitetu.

"Sa Nikolom Pejakovićem, banjalučkim umjetnikom, danas sam razgovarao o stanju u kulturi u Republici Srpskoj, kao i o mogućnostima da naše institucije podrže projekte koji Srpsku mogu predstaviti u njenom najboljem svjetlu", napisao je Dodik na svom Twitter nalogu.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Glumac Nikola Pejaković Kolja ne krije od javnosti da je u prošlosti imao problema sa narkoticima, a prije pet mjeseci dosta pažnje privukao je video sa tribine O borbi sa pomislima, na kojoj je govorio o paklu droge kroz koji je prošao..

"Kad sam došao na 5 grama heroina, u nekim fazama je to zaista bilo ozbiljno, moj otac se više zabrinuo za moje zdravlje kad sam ja počeo da odlazim u crkvu nego kad sam bio na heroinu. On je mojoj majci rekao "Šta se ovo dešava, bio je baš lep narkoman i normalan mladić", ispričao je tada Pejaković.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku