PREDSJEDNIK SDP-A

Dodik "nagovara" Hrvate da napuste institucije, Nikšić mu poručio: To je otvorena prijetnja i udar na državu

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
FGR

De ti nama reci, u koju ćete sutra ambasadu ići?

Brundo

Koliko si odvratan, volio bih i da Fadil ostane samo da ti ne sjednes u fotelju, lik sa jedva 4.000 glasova da bude premijer FBiH, cirkus!

Bagi

Dopustio si da te konakovic nategne ne samo tebe nego cijelu stranku, glasace, ali svako vadjenje iz govana pa i ovom izjavom uvodi te u sve veci mulj..

Zagi

Hoće li te Nerko ustoličiti više Malo si nervozan Nerko.Ne izazivaj sad baju otićeš tek u tri p.m!!!

Frojd

Koja je levatina Nikšić , kako su ga samo sarajevski šibicari Dino i Forto izlevatili, kao bi'š premijer VF hoš stare mi tvoje hahahahah,a kamo li Dodik da ga ne ispreskače.

Denis

To pitanje važi i za tebe Nikšiću: GDJE JE GRANICA?!

Gazija

Naravno, Nikšić misli da vječno može varati ovdašnju masu. Znaš ti dobro da mi nikad nećemo zabaroviti da si upravo ti, na nagovor Mijatovića, Dodiku dao 4. glas i da je upravo SDP, vjerovatno na nagovor Ambasade, poveo Trojku u kolo!

Lili hip

Samo je dovoljno da se nađe neko ko će zatvoriti put preko Vraca, sutra je ponedeljak??

Hamza

Niksicu tebi ce on prvom zabiti noz u leđa. Vrati se za drzavu BIH jos trojki nije kasno da priznaju da su pogrijesili!!!

Zulfo

E moj Nikšiću! Tako se to radi kad se poklope sve agencije bezbjednosti
BRAVO TROJKA!!!

Jasko

ŠTA JE SAD NIKSICU..Nedavno ste se ti i Konaković grlili sa istim tim secionistom Dodikom, kada ste potpisali savezništvo za vlast na državnom nivou, još ste kazali da se dotični uveliko promijenio, naravno u pozitivnom smislu!!!:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::tongue_out:

Gana

Niksic baca bombe...ni Bosko Buha mu nije ravan. Inace,Trojka ne smije prstom maci kad je Dodik u pitanju,svjesni su da bi vlast na drzavnom nivou bila raspustena u roku dvadeset cetiri sata.

Edis

Da vidimo moć trojke šta čete uraditi!!

Mela

Ovom idiotu nesposobnom, izdajnickom je drazi dodik od komsica.O čemu on priča!

Polis

I Nikšić imao obraza ovo da izjavi!