Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je američkom ambasadoru u BiH Majklu Marfiju da on i Amerika nemaju ništa zajedničko.
Dodik je Marfiju poručio i da prestane više da se blamira.
– Postao si gori od najgore tračare. Takvi kao ti služe za izbjegavanje. Kada budeš izašao iz zgrade Ambasade bićeš niko. I takvo ćeš ostati upamćen – naveo je Dodik na društvenoj mreži Iks.