KAŽE DA MU JE BILA VELIKA ČAST

Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković organizovao iftar

Iftar kod Draska

Draško Stanivuković organizovao je iftar u Banjoj Luci i na društvenim medijima, uz nekoliko fotografija, objavio poruku u kojoj kaže da mu je bila velika čast, da "u svetom mjesecu ramazanu ugosti sugrađane islamske vjeroispovijesti".

Tom prilikom susreo se i sa muftijom banjalučkim Nusretom Abdibegovićem.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Stanivuković je dodao da je prvi gradonačelnik ovog grada koji je organizovao iftar i da je to bila prilika da se na taj način pošalje poruka suživota, međusobnog poštovanja, ljubavi i praštanja.


Znate više o temi ili prijavi grešku