NIJE BILO UGODNO

Guardiola: Emocionalno sam uništen, izgubio sam 10 godina života

Pep
Foto © Twitter

Manchester City stvorio je ogromnu prednost u četvrtfinalnom dvomeču Lige prvaka protiv Bayern Munchena pobjedom 3:0 u prvoj utakmici.

Njemačkog prvaka načeo je Rodri golčinom u prvom poluvremenu, a u drugom su ga dokrajčili Bernardo Silva i Erling Haaland.

"Bila je to utakmica dvije velike momčadi i moram priznati da je Bayern na trenutke bio bolja ekipa, posebno preko Musiale i Gnabryja. Na startu drugog poluvremena su bili bolji, a onda smo se malo prilagodili i oslobodili pritiska", rekao je Cityjev trener Pep Guardiola.

"Nije bilo ugodno. Emocionalno sam uništen. Danas sam izgubio 10 godina života. Sada ću se opustiti, uzeti slobodan dan i pripremati se za utakmicu protiv Leicestera."

Prokomentirao je i Bernarda Silvu, portugalskog ofanzivca kojem je ovo bio prvi gol ove sezone u Ligi prvaka.

"On je poseban i jedan od najboljih igrača koje sam ikad trenirao. Može igrati bilo gdje jer razumije igru. Sve što tražim od njega on napravi, odlično čita igru i posebno je bitan u ovakvim utakmicama."


Znate više o temi ili prijavi grešku