NOVI OBRAČUN

Huligani se potukli u centru Zagreba, svjedoci sumnjaju na sukob Boysa i Torcide

Zagreb tuca Bad Blue Boys Torcida

U centru Zagreba, na Trgu Bana Josipa Jelačića, huligani su dogovorili tučnjavu, a prema neslužbenim informacijama radi se o navijačima Dinama i Hajduka.

"Niko nije imao nikakvo oružje, tukli su se isključivo šakama i nogama. Čini se da je riječ o dinamovcima i hajdukovcima", ispričao je svjedok događaja koji je stajao desetak metara od tučnjave.Međutim, policija nije potvrdila da se radi o sukobu navijača.Na snimku se vidi kako obje strane stoje, da bi na znak "snimatelja" krenuli u obračun.

"Hajde, šu**i mali, hajde", bio je znak da se krene u tučnjavu.Prema prvim informacijama, nema teže povrijeđenih."Koliko smo čuli i kako se pričalo nakon tučnjave, jedni su Boysi, ovi lijevo, a desno, ko zna, možda Torcida, a možda učenici neke srednje škole", opisao je svjedok za Nacional.


Znate više o temi ili prijavi grešku