ŽIVOT U NJEMAČKOJ

Ispovijest bosanskog gastarbajtera: Dižemo kredite da dođemo kući, vole nas samo dok dajemo pare, inače smo seljaci, papci...

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Bane

Dođi ti pa ćemo mi tebi natrpati pun gepek domaćih proizvoda,nemoj oskudjevati..Mi fala Bogu imamo svega,ne treba nam nista otud!!

Cvele

Aj ti nazad i ne vracaj se...

Gana

Samo kukate, pa sto dolazite ako mislite da vas gledaju kroz interes, ako kukas zbog slatkisa sto ti kazu da doneses, pa nisu ti zlatne lance trazili. Sad mi je jasna izreka...od tebe ne bi ni lizalo uzeo!

Nino

Realno ispada tako.. Ovi naši misle kao da u Njemačkoj sa neba padaju euri!

Boki

Ma vala čovjek sve upravu!!!!