BANJALUKA

Jako nevrijeme pogodilo Banjaluku

Banja luka nevrijeme nezavisne

Jako olujno nevrijeme praćeno obilnom kišom pogodilo je večeras poslije 22 časa Banjaluku.

U najvećem gradu Srpske pada jaka kiša, a čuju se i snažni udari groma. Čitaoci javljaju da je u nekim banjalučkim naseljima vjetar porušio drveće.

Saobraćaj u gradu se odvija otežano zbog ogrmne količine vode na saobraćajnicama.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Nevrijeme obaralo stabla na putu Gradiška-Kozarska Dubica

Na magistralnom putu Gradiška-Kozarska Dubica, između Bistrice i Orahove, otežan je saobraćaj zbog oborenih stabala na kolovoz usljed nevremena.

Nevrijeme, jak vjetar i kiša, zahvatili su sjeverozapadni dio Republike Srpske što je znatno otežalo i usporilo saobraćaj.

Vozačima se skreće pažnja na mokre i klizave kolovoze, kao i na povećanu opasnost od odrona u usjecima i pored kamenih kosina.

Ovo nevrijeme uslijedilo je nakon nekoliko dana nesnosnih vrućina u regionu.


Znate više o temi ili prijavi grešku