POVRATAK BRITANCA U STILU

Joshua pobijedio Franklina u Londonu, nakon meča nastao opći haos

Joshua1
Foto © YouTube

Britanski bokser Anthony Joshua pobijedio je Amerikanca Jermainea Franklina jednoglasnom sudijskom odlukom nakon 12 rundi borbe u teškoj kategoriji u O2 Areni u Londonu.

Ovo je bila prva pobjeda Joshue nakon dva uzastopna poraza od Ukrajinca Oleksandra Usika, dok je Franklin ubilježio drugi poraz u karijeri nakon Dilliana Whytea.

Na kraju borbe nastao je haos u ringu kada su, uprkos zvuku zvona, bokseri odbili da puste jedan drugog prije nego što su oba ugla uletjela i spriječila tučnjavu nakon borbe.

Joshua je sada ponovno u igri za pojaseve i bila je ovo njegova 25 pobjeda u karijeri, uz tri poraza. Nije poznato koji bi mogao biti sljedeći Joshuin protivnik, ali neki navode da će to biti Tyson Fury kojeg je Joshua prozvao nakon borbe kazavši "da je vrijem" jer se "neće podmladiti".

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku