Kejt Midlton se pojavila po prvi put nakon što je hospitalizovana ranije ove godine zbog koje se na neko vrijeme nije pojavljivala i po strani se držala tiho ili svejedno pokušavala da ostane.
Princeza od Velsa viđena je kako se u ponedeljak vozi u vozilu kojim je upravljala njena majka Carole u blizini zamka Windsor u Velikoj Britaniji, i kao što smo rekli, ovo viđenje je velika stvar s obzirom da je nismo vidjeli od decembra.
Kejt je nosila naočare i činilo se da se na neki način nasmijala - nije izgledalo da je bilo drugih rođaka s njima za ovaj izlazak, a i zbog njihove sigurnosti.
Zanimljivo je da se upravo sada pojavljuje ovako iskreno, internet je bio prepun nagađanja u posljednjih nekoliko sedmica o tome gdje se nalazi -- i bilo je mnogo šala na njen račun.
Poenta je ipak bila da su se ljudi pitali gdje je bila i kako joj je, pogotovo jer je stanje s kojim se suočavala čvrsto držano u tajnosti a kraljevski zvaničnici su samo rekli da je bila podvrgnuta operaciji abdomena i ništa ostalo.
Bakingemska palata je tada samo rekla da će ostati u bolnici oko 2 nedelje a nakon toga neće moći da nastavi svoje dužnosti do oko Uskrsa.
Također su uvjerili javnost da napreduje u oporavku, nešto što su ponovili prošle sedmice kada su konačno odgovorili na sve viralne pretpostavke koje se dešavaju.
Znamo da je princ Vilijam išao u posjetu tokom svega ovoga - viđen je kako odlazi u bolnicu dok je ona bila tamo... ali od tada je nastavio sa svojim radom.
Kako god,lijepo je vidjeti Kate vani... sada svi znamo, živa je i zdrava!