POBIJEDILA BOLEST, PA OTKRILA DALJE PLANOVE

Kejt Midlton se vraća ulozi koja je pripadala kraljici Elizabeti

Kejt Midlton

Kejt Midlton već je održala sastanak sa članovima svog tima povodom predstojećih planova.

Stižu lijepe vesti iz engleske kraljevske porodice. Kako strani mediji navode, princeza od Velsa vraća se dužnosti domaćice Božićne svečanosti, kao i svih prethodnih godina.

Nakon uspješno završene hemioterapije, Kejt Midlton uveliko planira čitavu organizaciju, te je sa timom juče 24. septembra, održala sastanak u zamku Vindzor.

Čitav događaj prenosiće se tradicionalno uživo na Tv-u, potvrdio je People magazin. Po svemu sudeći, Kejt (42) će sa suprugom Vilijamom i djecom - Džordžom, Šarlot i Luisom prisustvovati Božićnoj liturgiji u Vestminsterskoj opatiji, i daljim prazničnim svečanostima sa kraljevskom porodicom.

Ovo će biti 4. Božićna svetkovina čija je domaćica upravo ona, nakon što je kraljica Elizabeta preminula.

Prije samo par dana princeza je po prvi put uslikana u autu sa princom Vilijamom, nakon vijesti o završetku tretmana u borbi protiv raka.

Pogledajte:

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku