ETTO OTKRIVA TAJNI SCENARIJ

Krizni plan za Schmidtov udar na Bošnjake i ustav: Napraviti predstavu protiv Dodika samo kako bi se anestezirali Bošnjaci i ojačala Trojka!

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Tramp

Jedino Bosnjo mogao glasati za nekog ko je spreman izdati Bosnjacki korpus radi vlasti, mole Schmidtlera otvorenog HDZ covjeka da ih spasi. Pa Bosnjo moj gdje ti je mozak?

Senid

Osmorka se otvoreno predstavlja kao izdajnicka koalicija a jok Bosnjo dalje o diplomama Sebijinim pricaju. Pa zamislite da je ovo Bakir uradio i da nas je odveo u bezdan kao ovi?

Vaha

Moji bošnjaci probudite se više.Genocidna tvorevina nije problem, nju i ne spominje. Uzepe blokada isto nije problem. Problem je ISLAM.

Gogi

Niko vise ne moze biti siguran u kakvom ce stanju osvanuti. Prisjela je Bosna mnogima,a mogla bi ovom islamofobu Šmitu!

Aristotel

Samo prijevremeni izbori dolaze u obzir. Pa da se ovaj put prebrojimo kako treba...

Lega

I ne zaslužujemo bolju državu kad se ne borimo za to da nam bude bolje.Još plate i penzije treba smanjiti i opet glasati za trojku, ako vise budemo imali pravo glasa!

Bošnjak

Pogledajte trojkinih izdajnika. Pogledajte tu gamad i smeće od Bošnjaka koji su svojim podilaženjem olaksali da postanemo građani drugog reda. Jesu se potrudili da Čoviću iziđu u susret za svoje guzice. Gamad izdajnička.

Kale

Dodiku skidam kapu kaže ako Shit kroči u tzv rs bit će uhapšen i stvarno Shit niti odlazi niti smije da donosi odluke o prenosu vlasništva zemljišta.Trba se ugledati na Dodika!

Laki

Trojka ne bira sredstva da dodje na vlast.Pa makar i bosnjake napravili palestincima. Da im Allah dz.s. pomrsi planove i njima a i njihovim političkim prijateljima!Amin..:palms_up_together:

Rambo

Ja ne znam sta mi cekamo...Ovi rusitelji nase drzave moraju pasti!

Reuf

Schmidt mora letjeti odavde, OHR treba zatvoriti. Oni nemaju kapacitet ovdje da urade ista dobro. Sve njihove odluke i sporazume treba ponistiti. Drzava se mora vratiti građanima.

Dado

Svaka čast na analizi :yes:

Polis

Ode nam država krvlju plaćena opet nam zapad sa izdajnicima kroji sudbinu:pensive_face:

Babuka

Njihov cilj je da dokrajce i uniste Bosnu, a Bosnjake i sve probosanske snage politicki osakati. Ovo djubre Šmita treba protjerati na koji god nacin bez obzira sto ga je instalirala MZ.

Tigar

Ljudi sta smo sebi dozvolili, na nam se u vlastitoj drzavi stranci smiju i kroje sudbinu!!!

Patak Dačo

Uvjek ista matrica "međunarodna zajednica" . Gledali su i u ratu kako se ubijaju Bošnjaci, a kada su se promjenile karte i prvo počeo da gubi UZP odmah "intervencija" i mirovni sporazum.

Zeus I

Nemar prema državi, zatiranje povratnika i apartheid je namjera Međunarodne Zajednice, prije svega EU, nije slučajnost. Ovo šta rade Srbija i Hrvatska je uz blagoslov EU i Međunarodne zajednice...Al ne mpžes ti to Bošnji objasniti!

Bato

Da ,ali se malo prica o tome da Dodik priprema novi teren za secesiju tj rat i da mu zapadnjaci podilaze, tapkajući ga tiho po ramenu!

Staljin

Pred OHR i neodustajati dok ovo smece fašističko Šit ne ode zauvjek iz Bosne!!!

Veki

Herr Schmitt Sahbazz, povuci HEPEK!!! I onako su nas trojkaši sravnili sa crnom zemljom..

Babuka

Ne trebaju nama dušmani pored nas samih!

Kobac

Biti neptijatelj Amerike je opasno, ali biti njen prijatelj je fatalno"-Henri Kisindzer. Zato ne pristati na Marfijeve marifetluke. Nikšić premijer!? - to je isto da čoban bude direktor svemirskig programa u Hjustonu

Gamer

Nece vam proci licemjeri, u ratu ste nam uveli embargo pa smo hvala Bogu opstali a pogotovu sada. Nek sredjuju Rvatsku , imaju pune ruke posla.

Popaj

I onda se u BiH nađu stranke čiji lideri bolesno pate od karijere i fotelja, ćute na grubo favorizovanje uzp hdz-a, kleknu pred njihovim poglavnikom i ispunjavaju poglavnikove želje za mrvicu vlasti.Bagra izdajnička osmokolonaška!!!!!!

Vezir

Najveci neprijatelji Bosnjaka su yugobanditi!