Legenda Indiana Pacersa Reggie Miller prokomentarisao je situaciju u Dallasu i Luku Dončića.
Mavericksi su po prvi put od 2019. godine ostali bez play-off, a čak nisu ni uhvatili play-in pošto su pojurili Top 10 pik na draftu ove godine.
Oni su igrali u trećem najsporijem tempu ove sezone sa "samo" 97,2 posjeda po utakmici i imali su drugi najmanji broj poena iz kontranapada.
"Luka Dončić mora da bude u boljoj formi, da više trči i da pokrene cijeli tim i mislim da su upravo na taj način igrali kada on nije bio na terenu, a Kyrie Irving jeste jer s njim se igra dosta brže. Jason Kidd to i želi, voli da ekipa igra brže, ali kada je Luka tu jednostavno ne mogu. Moje mišljenje je da mora da bude u boljoj formi, da budu brži i stave više pritiska na protivničke timove. Luka mora da se pogleda u ogledalo. Ne volim što se sve prebacuje Kyrieu, jer mislim da on mora da se zapita šta je mogao bolje da uradi", rekao je Miller.