Legendarni napadač i bivši reprezentativac Italije Filippo Inzaghi komentarisao je polufinalni duel Lige prvaka koji čine milanski rivali Inter i Milan.
Inzaghi je igračka legenda Milana, a kratko vrijeme je i bio trener "Rossonera". U svakoj drugoj prilici ne bi bilo dileme za koga će Inzaghi navijati, međutim sada je na klupi Intera njegov rođeni brat Simone.
Zbog toga su italijanski mediji kontakirali čuvenog Pipa Inzaghija i pitali ga za koga će navijati - svoj Milan ili brata i njegov Inter.
"Moj brat zaslužuje biti u polufinalu, ali ja sam navijač Milana", poručio je Inzaghi.
Inače, polufinalne utakmice Lige prvaka igraju se 9. i 10. maja, a revanši su na rasporedu sedam dana kasnije. Što se legendarnog Inzaghija tiče, on je trenutno trener Reggine koja se takmiči u Seria B.