UPRKOS BOJKOTU GOSTUJUĆIH UTAKMICA

Manijaci podržali Željezničar na gostovanju u Bijeljini

Manijaci FK Željezničar/ Printscreen
Foto © MY TV

U 22. kolu WWin lige Bosne i Hercegovine, Željezničar se danas sastaje s Radnikom u Bijeljini, a iako Manijaci nisu najavili prisustvo na ovom gostovanju, oko 150 navijača pojavilo se na tribinama i bodri Plave od prve minute.

Ovaj nastup dolazi nakon što su Manijaci odlučili bojkotovati putovanja na utakmice svog kluba zbog nove odluke policije u Federaciji BiH, koja zahtijeva popis svih navijača s osobnim podacima. Ipak, na ovom gostovanju u drugom entitetu napravili su izuzetak.

S druge strane, Ultrasi, navijači mostarskog Zrinjskog, odlučili su bojkotovati ovu utakmicu zbog istih razloga. Nakon dvadeset minuta igre, rezultat između Radnika i Željezničara je 0:0.


Znate više o temi ili prijavi grešku