ODUZETA DROGA

Među uhapšenima u akciji "Petlja" i jedna žena, svi su sprovedeni u Okružno javno tužilaštvo u Banjoj Luci

MUP rs hapsenja Akcija Petlja

Policijski službenici Uprave za organizovani i teški kriminalitet MUP-a Republike Srpske sproveli su rano jutros u Okružno javno tužilaštvo Banja Luka sedam osoba, među kojima se nalazi i jedna žena, a koji su jučer uhapšeni u okviru akcije "Petlja".

Akcija koja je jučer realizovana na području Banje Luke i Prijedota usmjerena je na dokazivanje krivičnog djela "Nedozvoljena proizvodnja i promet opojnih droga".

Pretresi su izvršeni na ukupno 11 lokacija po naredbama Okružnog suda u Banjoj Luci.

Pronađena je određena količina opojne droge, mobilni telefoni, dokumentacija, i drugi predmeti koji će poslužiti kao dokaz u krivičnom postupku.


Znate više o temi ili prijavi grešku