DINAMO ZAGREB SLAVIO PROTIV VARAŽDINA UZ PODRŠKU UKRAJINI

Modri svladali Varaždin 3:1 na Maksimiru, dok Bad Blue Boysi na tribinama skandiranjem i transparentom ističu solidarnost s Ukrajinom

Dinamo Zagreb Bad Blue Boys podrska Ukrajina
Foto © Parola navijača Dinama (Foto: Screenshot)

Dinamo Zagreb je u prvom susretu subotnjeg programa 14. kola HNL-a savladao Varaždin rezultatom 3:1 na Maksimiru i tako smanjio zaostatak za vodećim Hajdukom na samo bod, a na tribinama su domaći navijači pružili podršku Ukrajini.

U pravoj zimskoj atmosferi, Modri su kontrolisali utakmicu od početka do kraja. Poveli su u 31. minuti kada je Sergio Dominguez precizno pogodio za 1:0. Samo nekoliko minuta kasnije, Arber Hoxha je udvostručio prednost, a isti igrač je početkom drugog poluvremena, u 53. minuti, postigao i svoj drugi gol te praktično riješio utakmicu.

Varaždin je uspio ublažiti poraz u 87. minuti preko Luke Škaričića, ali rezultat se više nije mijenjao.

Drugo poluvrijeme obilježila je i burna atmosfera na sjevernoj tribini. Bad Blue Boysi su razvili veliki transparent s porukom "FCK PTN", koja je jasna navijačkoj publici i odnosi se na njihovu dugogodišnju povezanost s navijačima kijevskog Dinama.

Ubrzo nakon toga stadionom se prolomilo glasno skandiranje "Slava Ukrajini", čime su BBB još jednom pokazali otvorenu podršku Ukrajini u trenucima kada rat i dalje traje.


Znate više o temi ili prijavi grešku