NESREĆA KOD BOSANSKE DUBICE

Mopedom sletio s ceste i poginuo

Moped
Foto © Ilustracija

U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila na nekategorisanom putu u mjestu Jošik, u općini Bosanska Dubica, poginuo je vozač mopeda.

Kako je saopćeno iz Policijske uprave Prijedor, uviđajem je utvrđeno da je vozač R. D. iz Bosanske Dubice, upravljajući mopedom sletio s ceste i tom prilikom stradao.

"Policijska uprava Prijedor apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajna pravila i propise, posebno na vozače da poštuju ograničenja brzine kretanja i da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola ili drugih psihoaktivnih supstanci", istakli su iz policije.


Znate više o temi ili prijavi grešku