TRAGEDIJA U SARAJEVSKOM NASELJU NOVA OTOKA

Muškarac izgubio život skokom s hotela, policija istražuje okolnosti događaja

Hotel ibis samoubistvo skokom s hotela etto 1
Foto © etto.ba

Ispred jednog sarajevskog hotela u naselju Nova Otoka danas oko 15 sati pronađeno je tijelo muškarca.

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo potvrđeno je da se, prema prvim informacijama, radi o samoubistvu.

– U 15:00 sati ljekar Hitne pomoći konstatovao je smrt muškarca u ulici Džemala Bijedića. Preliminarno, riječ je o suicidu. Obaviješten je dežurni tužilac, a policijski službenici će obaviti uviđaj – potvrdila je portparolka MUP-a KS Mersiha Novalić.

Prema dostupnim informacijama, muškarac je navodno počinio samoubistvo skokom s hotela. Policija je na terenu, a više detalja o ovom tragičnom događaju bit će poznato nakon okončanja uviđaja.

Skočio je iz restorana hotela Ibis. On je naime netom prije suicida tipkao na telefon i krenuo da skoči kada ga je konobar pokušao spriječiti.

-Moram brate – rekao je kratko.

U tom trenutku, nesretni muškarac je odgurno konobara i bacio se preko ograde. Kako nezvanično saznajemo, sve se desilo veoma brzo.


Znate više o temi ili prijavi grešku