HEROJ ODBRANE BIH

Na Vijećnici ispisana poruka povodom godišnjice smrti Jovana Divjaka: Sarajevo te ne zaboravlja generale!

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Jala

Neka Ti je lahka BOSANSKOHERCEGOVACKA zemlja!
Pocivaj u miru legendo nasa :flag-ba::flag-ba::flag-ba::flag-ba:

Gazija

Nije bilo zahvalnosti ni Delicu, ni Sehovicu, ni Imamovicu, ni Zajku, ni Isovicu, ni Naniću.......

Buco

Vječna mu slava i hvala:hearts:

Zuka

Bilo je tako u nasem narodu velikih ljudi, koji su bas znacili i imali veliku ulogu u moralu ostalih branilaca BH.

Tigar

Pocast velikom generalu Jovi !!!!
Zasto na vjecnici nema i drugi imena nasi generala i zivi i Sehida ????

Bato

Pocivaj u miru veliki covjece :broken_heart:

Zika

Laka ti zemlja Bosanska Generale Jovo.

Velid

Uz dužno poštovanje prema pomenutom generalu, al' bilo bi lijepo kada bi se na ovakav način odavala počast i ostalim hrabrim oficirima i vojnicima Armije RBiH iz proteklog rata, a koji nisu više među živima!!!