NAKON DEMOLIRANJA

Na vrata i prozore prostorija SNS-a u Novom Sadu postavljene drvene ploče

Novi sad vrata i prozore prostorija SNS

Nakon sukoba građana nezadovoljnih aktuelnim režimom i pristalica Srpske napredne stranke (SPS) koji su ih gađali pirotehničkim sredstvima, kamenjem i stolicama, demolirane su prostorije SNS u Novom Sadu. Kako javljaju srbijanski mediji, staklena vrata i izlozi su zamijenjeni drvenim pločama.

Iako su prostorije SNS-a danima bile meta nezadovoljnih građana, najveći incident je izbio jučer kada je uslijedilo razbijanje izloga.

Iz prostorija su iznešene stolice kojima su se prethodnih večeri pristalice SNS branile i bacale ih na građane.

Pošto su polupana sva stakla na prostorijama SNS-a, umjesto njih sada su na ulazu i prozorima postavljene drvene ploče, a zid između njih je prefarban u boje srpske zastave.


Znate više o temi ili prijavi grešku