ORUŽANA PLJAČKA U HERCEGOVINI

Naoružani razbojnici opljačkali "Bingo" u Mostaru, policija u akciji...

Policija mostra hnk foto MUP HNK

Dvije maskirane osobe u utorak navečer opljačkale su TC Bingo u Ulici Leopolda Mandića u Mostaru.

Policijska uprava Mostar obavještena je sinoć u 20.45 sati da je u toku razbojništvo u TC Bingo u Ulici Leopolda Mandića.

Dolaskom na lice mjesta pripadnici policije zatekli su radnice koje su izjavile da su dvije nepoznate maskirane osobe s kapaljučama na glavi ušle u prodavnicu i uz prijetnju vatrenim oružjem tražili da im se preda novac.

Nakon što su iz kase uzeli neutvrđenu količinu novca, pljačkaši su se trčeći udaljili u smjeru Ulice hrvatske mladeži.

Odmah su upoznate sve policijske patrole na terenu te preduzete sve potrebne mjere i radnje na otkrivanju izvršioca ovog krivičnog djela, saopćeno je iz kantonalnog MUP-a.


Znate više o temi ili prijavi grešku