SKANDAL U BEOGRADU:

Navijači Zvezde vrijeđali i tjerali ambasadora SAD-a

Beograd navijaci ambasador sad 768x576

Navijači Crvene zvezde uputili su mnoštvo negodovanja, kada se u dvorani pojavio Christopher Hill, ambasador SAD u Srbiji na utakmici protiv Fenerbahcea.

Odlazeći američki ambasador, doašo je u “Beogradsku arenu”, nakon što je pratio nedavno i duel Partizana.

Kada su Zvezdine pristalice ugledale Hilla, uslijedila je salva uvreda iz cijele dvorane, a oni koji su bili blizu ambasadoru, prišli su njemu i obezbjeđenju i tražili da naspusti dvoranu.

Zatim su stigla i skandiranja i uvrede predsjedniku Srbije Aleksadnru Vučiću i diplomati SAD-a.

Za to vrijeme Fener je stekao solidnu prednost protiv beogradskom tima.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku