Nakon duge i tmurne zime u Bosni i Hercegovinu konačno dolazi proljeće.
Jedan od gradova u kojima ove subote vlada izuzetno lijepo i sunčano vrijeme je Sarajevo.
Tako je fotoreporter portala etto.ba zabilježio i prvi ovogodišnji behar u glavnom gradu BiH.
Naravno, to ne mora značiti da smo se riješili zime za ovu godinu, ali je svakako nagovještaj da ćemo u narednim sedmicama imati puno više toplih nego hladnih dana.
Podsjetimo, prvi dan proljeća kalendarski nam stiže 20. marta.