Nesvakidašnji slučaj dolazi nam iz Policijske uprave Zagreb. Naime, jedan policajac koji je bio nezadovoljan svojim šefom obavio je veliku nuždu u njegovom uredu.
Osim šefovog ureda, policajac je uneredio još nekoliko prostorija u policijskoj stanici. Kako je javio Telegram.hr, radi se o policijskoj stanici u Bauerovoj ulici.
Šef te stanice je Joso Žugaj. Policajac je nezadovoljan svojim šefom odlučio da mu u obliku fekalija ostavi poruku u njegovom uredu.
Iz policije su rekli da je policajac kažnjen zbog kršenja javnog reda i mira, odnosno drskog ponašanja i vrijeđanja službenih osoba.
"Napominjemo da je policijski službenik rješenjem načelnika Policijske uprave zagrebačke privremeno udaljen iz službe do okončanja disciplinskog postupka", saopćeno je iz policije.