“GRAD NOVI SAD”

Otkriveno ko je Banjoj Luci donirao 6 miliona maraka pomoći

Banja Luka

Predstavnici svih političkih partija u Skupštini grada, osim SNSD, podržali bi rebalans budžeta grada uz donatorska sredstva u visini od šest miliona.

Poručio je to gradonačelnik Banja Luke, uoči ceremonije otvaranja “Zimzoparka” otkrivši da je sredstva od šest miliona maraka uplatio Grad Novi Sad.

“Ne mogu da shvatim da neko, ko barem malo voli Banjaluku može biti protiv rebalansa.

Dakle dobijete jednu donaciju, jedan novogodišnji poklon, da iznenadite cijelu Banjaluku, sve one koji su u raznim svojim potrebama – što se tiče plata, socijalnih davanja, tuđe njege i pomoći, oni koji očekuju podršku za funkcionisanje javnog prevoza, vrtića, subvencije za stipendije i da jedan odbornik kaže, evo vidite, ja neću taj dar. Neću taj poklon iz nama drage Srbije, nego eto ja sam protiv Banjaluke, ja sam protiv Draška. To stvarno ne mogu da razumijem”, rekao je Draško Stanivuković.

On je napomenuo da je dobijena saglasnost od nadležnog ministarstva na predloženi rebalans budžeta sa pristiglom donacijom.

Stanivuković tvrdi da Skupština grada i dalje ne odgovara na pozive za sjednicu.


Znate više o temi ili prijavi grešku