Premijer Zeničko-dobojskog kantona Nezir Pivić u novoj objavio na Facebooku pohvalio se narednim koracima koje će vlada na čijem je čelu pokrenuti.
Radi se o Programu za 2024. godinu koji će na usvajanje biti stavljen naredne sjednice Vlade.
Nakon usvojenih finansijskih planova i Budžeta za 2024. s kojima smo ušli u Novu godinu, pripremili smo Program rada Vlade Zeničko-dobojskog kantona koji ćemo usvojiti na narednoj sjednici Vlade – napisao je Pivić.