VOZAČ IMA DUG OD 17.291 KM

Policija na Ilidži oduzela motocikl

Policija
Foto © Ilustracija

Pripadnici PU Ilidža sinoć su u 20:05 sati u ulici Osik kontrolisali motocikl Peugeot, kojim je prije sticanja prava na upravljanje i bez registarskih oznaka, upravljao M.A., rođen 1993. godine, nastanjen u Sarajevu.

“Izvršenim provjerama utvrđeno je da je 31-godišnjak višestruki povratnik u činjenju prekršaja iz oblasti saobraćaja, a u registru novčanih kazni i prekršajnih evidencija ima dug po osnovu neplaćenih kazni u iznosu od 17.291 KM.

Od prekršioca je privremeno oduzet motocikl, a Općinskom sudu u Sarajevu će biti podnesen Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka za počinjene prekršaje iz oblasti ZOOBS-a na putevima u Bosni i Hercegovini”, saopćeno je iz MUP-a KS.


Znate više o temi ili prijavi grešku