PROTESTI U SRBIJI

Potpuno demoliranje prostorija SNS-a u Novom Sadu: Porazbijana stakla, poslana i poruka Vučiću

Novi Sad protesti u Srbiji Potpuno demoliranje prostorija SNS-a u Novom Sadu

Grupa muškaraca demolirala je prostorije Srpske napredne stranke u Novom Sadu tokom večerašnjih protesta. Kako pišu srbijanski mediji, muškarci su kamenjem gađali prostorije SNS-a i porazbijali stakla, a kasnije su ih potpuno razbili merdevinama.

Iz prostorija su iznijete stvari kao što su stolice, kartoni s jajima i voda. Kasnije su prostorije gađane jajima, a navodno je bačen i suzavac.

Osim stakala i unutrašnjosti prostorija, razbijene su i vanjske sigurnosne kamere.

Zanimljivo, iz prostorija je iznijeta i jedna tacna s autogramom predsjednika Srbije Aleksandra Vučića. Dio muškaraca koji su razbijali prostorije SNS-a imali su crne majice oko glava.

Prisutni su predsjedniku Vučiću skandirali da je "šiptar" što su kasnije i napisali preko prostorija SNS-a.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku