POTPREDSJEDNIK FBIH

Refik Lendo čestitao Uskrs

Refik lendo
Foto © FENA

Povodom katoličkog praznika Uskrsa, potpredsjednik Federacije Bosne i Hercegovine Refik Lendo uputio je čestitku vrhbosanskom nadbiskupu monsinjoru Tomi Vukšiću, svećenstvu i svim katolicima u Bosni i Hercegovini.

"Uvaženi monsinjore Vukšić, Vama lično, svećenstvu i svim katolicima u Bosni i Hercegovini čestitam veliki katolički praznik Uskrs. Želim da praznične dane provedete u dobrom zdravlju, sreći i blagostanju uz tradicionalne poruke mira, nade i suosjećanja. Sretan Uskrs - stoji u čestitki", saopćeno je iz Kabineta potpredsjednika FBiH.


Znate više o temi ili prijavi grešku