U nedjelju poslijepodne, na magistralnom putu M-5 između Turbeta i Komara, u mjestu Goleš, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je više osoba povrijeđeno, potvrđeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona.
Policiji je prijavljena nezgoda i informacija da ima povrijeđenih osoba, ali precizni detalji još nisu poznati. Uviđaj je u toku, a više informacija bit će poznato po njegovom završetku.
Iz BIHAMK-a su ranije obavijestili javnost da je zbog uviđaja saobraćaj na toj dionici u potpunosti obustavljen, te su apelovali na vozače da budu strpljivi i pokažu razumijevanje.