Na Marijin Dvoru u Sarajevu danas se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva automobila.
Prema fotografiji s mjesta događaja, na vozilima je pričinjena značajna materijalna šteta.
Iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo saopšteno je da nesreća nije zvanično prijavljena, što ukazuje na to da vjerovatno nije bilo povrijeđenih osoba.
Zbog sudara, tramvajski saobraćaj je obustavljen od 12:50 sati, a normalizacija se očekuje nakon završetka uviđaja. Vozačima i građanima preporučuje se strpljenje dok se saobraćaj ne vrati u redovan tok.