NEMA POVRIJEĐENIH

Saobraćajna nesreća u Grabovici kod Mostara: Automobil sletio s ceste

mostar nesreca
Foto © x.com

U mjestu Grabovica, između Jablanice i Mostara, oko 19 sati dogodila se saobraćajna nesreća kada je jedan automobil sletio s ceste.

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona (MUP HNK) potvrdili su za portal etto.ba da je vozilo djelimično ostalo na kolovozu, zbog čega su se formirale duge kolone vozila u oba pravca.

Srećom, u nesreći nije bilo povrijeđenih, ali je na automobilu nastala materijalna šteta. Policijski službenici su odmah izašli na mjesto događaja i obavili uviđaj.

Saobraćaj je oko 19:30 sati pušten, ali se očekuje da će trebati još vremena da se potpuno normalizuje protok vozila na ovom dijelu puta.


Znate više o temi ili prijavi grešku