NOSTALGIJA

Sjećate li se djetinjstva u kojem smo imali malo i bili sretni: Mama, namaži mi krišku

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Aki

Naša djeca nazalost nikad neće osjetiti čar ovakvog djetinjstva i igre...:unamused_face:

Nela

Stvarno je ovo baš ovako bilo...Ovaj članak me bas nekako vrati u taj period života, koje čovjek nekako zaboravi!! Bravo!

Lejla

Meni moja mama nije dala da jedem po ulici, zato kad nana ispece hljeb i namaze nam kriske Dini i meni, mi sve sretne jedemo vani. Danas vam ni vode nebi dali ovi, ni svom a kamoli drugu ili drugarici.

Dinko

Ovo me bas vrati u moje djetinjstvo..Svaka čast, živi bili!!

Vezira

Naša odrastanja uz krišku sa kajmakom ili sa šećerom su nezaboravna, imali smo malo a bili sretni , baš tako.

Galib

Tosu bila teska vremena a i najljepsa. Ova djeca nikad nece tu rados imati...

Mela

Da, kako ne, polizem pekmez i bacim hljeb. Boze opristi mi :hear_no_evil:

Meho

Jos kad ti krisla padne u prasinu malo puhnes i nastavis jesti:tears_of_joy::tears_of_joy:

Lela

To je bilo najljepše vrijeme.

Nihad

To su bili baš bezbrižni dani djetinjstva,kada je bila sva briga da pojedeš tu krišku i da trčiš vani sa drugarima da se igraš i neku smicalicu da napraviš!!!:tears_of_joy: