ODRŽANA SKUPŠTINA MOSTARSKOG KLUBA

Skupština odlučila: Velež dobio novog predsjednika

FK Velez pokrivalica

Rahimić je u posljednje vrijeme obavljao funkciju v.d. predsjednika. Baš od njega se i očekivalo da naslijedi Kevelja, a stvari su se na kraju baš tako i odvile

Nakon što je Senad Kevelj podnio ostavku na mjesto predsjednika Upravnog odbora FK Velež, došlo je vrijeme da Rođeni izaberu njegovog nasljednika.

Večeras je održana Skupština mostarskog kluba, a izbor je pao na Admira Rahimića, koji će tako postati prvi čovjek Veleža.

Rahimić je u posljednje vrijeme obavljao funkciju v.d. predsjednika. Baš od njega se i očekivalo da naslijedi Kevelja, a stvari su se na kraju baš tako i odvile.

Iza Rođenih je, podsjetimo, burno ljeto. Sve je počelo odlaskom Deana Klafurića. Stigao je Damir Čanadi, rezultata nije bilo, Mostarci su se obrukali ispadanjem iz Evrope od andorskog Intera... A kada se kriza rezultata nije prekinula ni odlaskom Čanadija, onda je završio i mandat Senada Kevelja.


Znate više o temi ili prijavi grešku