POVRIJEĐENE 3 OSOBE

Teška nesreća u Sanskom Mostu, "pasat" velikom brzinom udario u stub

policija usk

Saobraćajna nesreća u kojoj su teško povrijeđene dvije osobe, a lakše jedna, dogodila se sinoć u kasnim noćnim satima na području sela Poljak, nadomak Sanskog Mosta.

Kako se saznaje, do nesreće je došlo kada je automobil “pasat”, krećući se velikom brzinom, skrenuo s puta i potom udario u betonski rasvjetni stub koji se nalazio pored saobraćajnice.

O silini udara govori i to što je motor automobila jednostavno ispao iz vozila, a stub se slomio.

Nezvanično se saznaje kako su se u automobilu nalazila trojica mladića starosti između 18 i 19 godina.

Policija Unsko – sanskog kantona još jednom apeluje na sve vozače da budu maksimalno oprezni i koncentrisani tokom vožnje, te poštuju saobraćajne propise.

Podsjećamo da se prije sedam dana na području Bosanskog Petrovca dogodila slična nesreća u kojoj su živote izgubila dvojica mladića.


Znate više o temi ili prijavi grešku