SARAJEVO

Tramvajski saobraćaj obustavljen zbog kvara na kontaktnoj mreži

Pruga tramvaj Facebook

Zbog kvara na kontaktnoj mreži tramvajski saobraćaj u Sarajevu od jutros nije u funkciji. Iz dispečerskog centra za tramvaje preduzeća GRAS rečeno nam je da ne mogu precizirati kada će kvar biti otklonjen, jer je riječ o većem kvaru.

Kvar se desio u Nedžarićima i u toku je njegovo otklanjanje. Tramvaji ne saobraćaju niti na jednoj liniji.

Umjesto tramvajskog prijevoza moguće je koristiti autobuski prijevoz Centrotransa na liniji Nedžarići - Baščaršija (linija na kojoj važe mjesečne karte oba prijevoznika).

Osim toga, dostupan je autobuski prijevoz na komercijalnim linijama Hrasnica - Baščaršija (linija na kojoj važe mjesečne karte oba prijevoznika) te Dobrinja - Baščaršija (linija na kojoj ne važe mjesečne karte).

Alternativa za tramvajski prijevoz je i prijevoz trolejbusom.


Znate više o temi ili prijavi grešku