HAOS U MOSTARU

Tučnjava navijača Željezničara i Veleža, ima povrijeđenih

IMG 9548
Foto © Agencije

Navijači Željezničara, njih više od stotinu, krećući se naseljem Luka u Mostaru izazvali su nerede i napadali prolaznike.

Na terenu se u ovom trenutku nalazi veliki broj policijskih patrola, a neredi još uvijek traju.

Prema prvim informacijama ima više povrijeđenih osoba, a neke su čak prevezene vozilima hitne pomoći u bolnicu.

Nejasno je kako je moguće da se ovako nešto dogodi i da tolika grupa navijača uoči večerašnje utakmice bez policijske pratnje luta Mostarom.

Prema informacijama s lica mjesta, napadnuti su građani i navijači Veleža koji su bili u baštama kafića u ovom dijelu grada.

Utakmica Veleža i Željezničara je na programu večeras od 19:45 sati.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku