Mnoge Sarajlije, ali i posjetioci iz drugih mjesta, iskoristili su vikend i lijepo vrijeme da prošetaju glavnim gradom Bosne i Hercegovine.
Ugodnih 21 stepen Celzijusa najavljuje proljeće, a atmosfera u gradu je, zaista, prava proljetna.
Mnogi su se prošetali do starog dijela grada i iskoristili lijepo vrijeme kako bi popili kafu u nekoj od bašti kafića na Baščaršiji.