PUTNIK PAO S KRUZERA U MORE

U toku velika potraga na dijelu Jadrana

Kruzer 109
Foto © Twitter

U toku je potraga za putnikom koji je pao s kruzera u moru kod Dubrovnika.

Radi se o kruzeru Explorer Of The Seas. Kruzer je, kako portal navodi, prije par dana bio u Dubrovniku, te je u popodnevnim satima trebao uploviti u luku Zadar.

Putnik je navodno upao u more kod otočića Jabuka, a na moru su trenutno brodice koje pomažu u potrazi.

Kako navode hrvatski mediji, na Redditu su se javili putnici s broda.

“Nalazim se na brodu. Objavili su da će nastaviti potragu. Hrvatska obalna straža i zračne snage pomažu. Naš dolazak u Zadar je otkazan. Nadamo se da će osobu naći na sigurnom”, napisao je jedan od putnika jutros.

Policija je dojavu o incidentu dobila u jutarnjim satima.


Znate više o temi ili prijavi grešku