U Banjaluci su uhapšena dva inspektora Poreske uprave RS.
Policija obavlja pretres u prostorijama Poreske uprave Republike Srpske u Banjalu.
Nezvanično uhapšena su dva inspektora Područnog centra Banjaluka u Poreskoj upravi RS, .
Posjetimo, ovo nije prvi ovakav slučaj. Tako su krajem prošle godine, zbog primanja mita, uhapšena tri osobe zaposlene u PURS-u.