Srednja stručna škola u Ljubuškom zatvorena je nakon prijetnji učenika da će pobiti profesore u navedenoj školi.
Direktorica škole za lokalne je medije potvrdila da je škola zatvorena, ali nije htjela govoriti o detaljima. Kantonalno tužiteljstvo u Širokom Brijegu oglasilo se u utorak saopćenjem za javnost povodom navodnih prijetnji učenika profesorima u jednoj srednjoj školi u Ljubuškom.
"Vezano za navodne prijetnje u Srednjoj stručnoj školi u Ljubuškom, dežurni tužitelj Kantonalnog tužiteljstva od strane Policijske uprave Ljubuški sukladno zakonu i uputstvima nije obaviješten o navodnim prijetnjama učenika da će pobiti profesore, iako je riječ o događaju koji može izazvati uznemirenje građana.
O navedenom događaju dežurni tužitelj ima samo neslužbena saznanja", saopćeno je iz Tužiteljstva.