STARI GRAD

Vijećnik Alija Begić napustio NiP

Alija Begic 696x464
Foto © Screenshot

Vijećnik u Općini Stari Grad Alija Begić odlučio je da napusti stranku Narod i Pravda.

On je obavijestio predsjedavajućeg Općinskog vijeća Seida Škaljića da će u nastavku mandatnog perioda djelovati kao samostalni vijećnik.

  • Shodno navedenom, molim da se pripremi prijedlog Odluke o verifikaciji mandata samostalnog vijećnika, te da se ista uputi Općinskom vijeću na usvajanje - napisao je u svom zahtjevu, koji je predao danas.

Podsjećamo, NiP je na lokalnim izborima u Starom Gradu dobio četiri viječnička mandata, a sada su pali na tri. SDP i SDA imaju po osam mandata, a DF četiri.


Znate više o temi ili prijavi grešku